Yara ImageIT

Yara ImageIT – žemės ūkio paskirties mobilusis prietaisas, kurio paskirtis – išmatuoti azoto įsisavinimą pasėliuose ir, remiantis gautomis pasėlių nuotraukomis, pateikti rekomendacijas dėl pasėlių tręšimo azotinėmis trąšomis.

ImageIT image

ImageIT prietaisas ne tik parodo vartotojui kiek azoto reikėtų panaudoti, siekiant gauti optimalų derlingumą ir užtikrinti derliaus kokybę, bet ir pateikia kokybę garantuojančias rekomendacijas, kokius geriausius Yara trąšų produktus reikėtų pasirinkti, bei nurodo artimiausio Yar’os įstaigos padalinio kontaktinius duomenis.

Šis prietaisas ūkininko išmaniojo telefono fotoaparatą paverčia į aukštųjų-technologijų testerį, įgalinantį nustatyti pasėliuose esančias maisto medžiagas. ImageIT apskaičiuoja azoto pasisavinimą, remiantis lapija, lapų žalumo spalva ir įvertina parudavusių lapų dalį. Ši technologija yra pagrįsta išsamia vaizdo analize: klasifikuoja lapų vaizdo taškelius, filtruoja triukšmingas sritis ir suskaičiuoja lapų-lapijos vaizdo taškelius (pikselius). Nors ImageIT yra pažangus žemės ūkio paskirties prietaisas, turint omenyje techninius reikalavimus, juo naudotis yra patogu ir nesudėtinga. Iš esmės, prietaisas nereikalauja įmantraus fotoaparato tipo ir apdoroja žemos raiškos (skiriamosios gebos) vaizdus, o failo apimtis gali būti nuo 50 iki 200 KB.

Silpno signalo zonose ImageIT gali išsaugoti nuotraukas, neprisijungęs tiesiogiai ir neturėdamas prieigos prie tinklo, ir nusiunčia nuotraukas apdorojimui tada, kai išmanusis telefonas pasiekia ir prisijungia prie wifi tinklo ar 3G zonos.

Yara ImageIT prietaisą galima atsisiųsti pasirinktose šalyse į IOS, Android’o ir Windows Mobile programas.

Atsisiųsti dabar...

ImageIT QR Code

Jei žiūrite šį puslapį savo asmeniniame kompiuteryje, norėdami atsisiųsti informaciją apie šį prietaisą, spauskite nuorodą 'QR Code' (QR kodas). Arba, jei jūs žiūrite šį puslapį savo mobiliajame telefone, atsisiųskite informaciją, paspausdami žemiau esančią nuorodą.

Atsisiųsti, naudojant mobilųjį telefoną