Yara CheckIT

Yara CheckIT - žemės ūkio paskirties išmanusis telefonas, įgalinantis susikurti pasėlių nuotraukų galeriją ir greitai bei paprastai nustatyti maisto medžiagų stygių.

CheckIT Image

Didelės raiškos nuotraukas, rodančias maisto medžiagų trūkumą, vartotojas gali suskirstyti pagal: trūkumo požymius, požymių pasireiškimo vietą pasėlių lauke, arba, pagal numanomą aiškių simptomų priežastį. Nustačius trūkumo priežastį, prietaisas suteikia papildomą informaciją apie maisto medžiagų trūkumo poveikį šiems pasėliams, kokio tipo dirvožemiai yra jautrūs tokio pobūdžio trūkumui ir, kokie kiti veiksniai gali pabloginti pasėlių būklę dėl konkrečių maisto medžiagų trūkumo. CheckIT prietaisas pateikia rekomendacijas, kokias trąšas reikėtų naudoti, siekiant pašalinti nustatytą maisto medžiagų trūkumą, taip pat nurodo alternatyvius trąšų produktus, kaip prevencinę profilaktinę priemonę pasėliams per visą jų augimo sezoną. 

Prietaisas yra pritaikytas bei skirtas konkretiems pasėliams ir galima nusistatyti konkrečios šalies kalbą. CheckIT prietaisas yra jautrus ir suprojektuotas, kad veiktų kaimo vietovėse, gaudamas net silpną signalą. Prietaisas įgalina ūkininkus nedelsiant, pagal poreikį atlikti lauko analizę ir gauti rekomendaciją dėl maisto medžiagų trūkumo pasėliams, siekiant pagerinti pasėlių kokybę ir padidinti jų derlingumą. CheckIT prietaisą taip pat galima naudoti kaip mobilųjį telefoną ir susisiekti su artimiausia Yar’os įstaiga bei perduoti reikiamą informaciją.

Atsisiųsti dabar...

CheckIT QR

Jei žiūrite šį puslapį savo asmeniniame kompiuteryje, norėdami atsisiųsti informaciją apie šį prietaisą, spauskite nuorodą 'QR Code' (QR kodas). Arba, jei jūs žiūrite šį puslapį savo mobiliajame telefone, atsisiųskite informaciją, paspausdami žemiau esančią nuorodą.

Atsisiųsti, naudojant mobilųjį telefoną