Tankmix™

Tankmix™ yra internetu teikiama paslauga, suteikianti informaciją ir rekomendacijas apie YaraVita™ trąšų produktų maišymą su augalų apsaugos priemonėmis.

Tankmix imageŠi paslauga padeda ūkininkams priimti teisingą sprendimą dėl pasėlių purškimo. Praktiškai, tai duomenų bazė, kurioje pateikiami daugybės atliktų individualių dviejų sudedamųjų dalių ar multi-komponentinių rezervuaro mišinių maišymo bandymų bei tyrimų rezultatai. Kiekvienas rezervuaro mišinių maišymo tyrimas atliekamas kontroliuojamomis sąlygomis mūsų produktų kūrimo bei tobulinimo laboratorijose, laikantis BS EN ISO 9001:2000 standartų reikalavimų, todėl pateikiami teisingi kiekvieno pagaminto mišinio poveikio duomenys. Atlikus naują mišinio tyrimą, nedelsiant atnaujinama internetinio puslapio duomenų bazės informacija.

Naudotis šia paslauga labai paprasta ir nesudėtinga. Įeikite į www.tankmix.com, puslapį, perskaitykite ir patvirtinkite, kad sutinkate su atsakomybės apribojimo nuostatų turiniu, tada pasirinkite šalį ir atsidarykite siūlomų produktų asortimento nuorodą. Iš čia galite pasirinkti konkretų YaraVita™ produktą ir su juo derinamą kitų partnerių tiekiamą purškimo medžiagą. Tada šios paslaugos programa pateiks jums visų laboratorinių tyrimų, atliktų su dviem pasirinktais produktais, sąrašą ir tų tyrimų rezultatus. Jeigu apie jūsų užklaustų produktų derinį bei jų tyrimus informacijos nėra, galima pareikalauti atlikti tokio mišinio tyrimą. Jei tokios pasėlių purškimo medžiagos yra mūsų laboratorijoje, paprastai tyrimas atliekamas ir pateikiamas per keletą valandų.

Tankmix™ internetine paslauga gali laisvai naudotis kiekvienas pageidaujantis, pasinaudodamas svečio prieigos teisėmis. Taip pat rekomenduojame, kad jūs užsiregistruotumėte nemokamai, ir galėsite sužinoti apie visus Tankmix™ teikiamos paslaugos privalumus, pavyzdžiui, išsamią informaciją apie produktus, medžiagų bei produktų saugos duomenų lapus (MSDS angl. – SDL liet.), rekomendacijas apie YaraVita™ produktus, tuo pačiu, naudodamiesi automatine aktyvavimo Sistema, jūs greičiau galėsite pamatyti pageidaujamus rezultatus.

  • Vartotojo poreikius atitinkanti, nesudėtingai įsisavinama priemonė
  • Patikimos rekomendacijos apie pasėlių purškimo mišinio suderinamumą – tinkamumą
  • Labai tiksli informacija vartotojui, padedanti veiksmingai pritaikyti sąnaudas taupančius tręšimo YaraVita™ produktais būdus
  • Atlikus mišinio tyrimus, internetinio puslapio duomenų bazės informacija nedelsiant atnaujinama

Apsilankykite Tankmix™ puslapyje - www.tankmix.com

NEMOKAMAI išbandykite išmaniojo telefono priedą: Yara TankmixIT smartphone app.

Yara TankmixIT

TankmixIT prietaisą taip pat galite įsigyti nemokamai kaip išmaniojo telefono priedą.

Tankmix IT suteikia jums informaciją apie YaraVita produktų suderinamumą ir apie galimybes maišyti juos su purškiamomis augalų apsaugos priemonėmis. Užtikrina veiksmingus ir sąnaudas taupančius tręšimo būdus.

TankMixIT imageNaudotis prietaisu labai nesudėtinga. Atsisiuntus ir įdiegus prietaiso programą, perskaitykite ir pažymėkite, kad sutinkate su atsakomybės apribojimo turiniu, tada pasirinkite šalį ir atsidarykite siūlomų produktų asortimento nuorodą. Iš čia galite pasirinkti YaraVita™ produktą, taip pat purškimo medžiagą. Tada prietaisas pateiks laboratorinių tyrimų, atliktų su dviem pasirinktais produktais, sąrašą ir tyrimų rezultatus. Jei užklaustų produktų derinys nepateikiamas, galima pareikalauti atlikti rezervuaro mišinio tyrimą. Jei tokios purškiamos medžiagos yra mūsų laboratorijose, paprastai tyrimai atliekami ir pateikiami per keletą valandų. 

Kadangi egzistuoja daug kintamųjų veiksnių, kurie gali turėti įtakos rezervuaro mišinio tyrimo lauko sąlygomis rezultatams, Yara rekomenduoja naudotis TankmixIT pateikta informacija tik kaip nuoroda ir nesuteikia garantijų nei dėl fizinio ar biologinio produktų suderinamumo.

Atsisiųsti dabar...

TankMixIT QR Code

Jei žiūrite šį puslapį savo asmeniniame kompiuteryje, norėdami atsisiųsti prietaiso programą – spauskite nuorodą “QR kodas” ('QR Code'). Arba, jei jūs žiūrite šį puslapį savo mobiliajame telefone, - atsisiųskite prietaiso programą, paspausdami žemiau pateiktą nuorodą.

Atsisiųsti, naudojant mobilųjį telefoną