Prietaisai ir paslaugos

Yara sukūrė daug prietaisų ir išvystė paslaugų sritį, kad pasidalintų patirtimi apie įvairių pasėlių derlingumo optimizavimą ir derliaus kokybę. Pasirenkant tinkamus trąšų produktus ir įvertinant reikalingas trąšų normas, svarbu gerai žinoti pasėlių poreikius. Teisingai pasirinkus produktus, svarbu suprasti ir nustatyti optimaliausią pasėlių tręšimo laiką. Pasitelkdami Yar‘os rekomendacijas, žemdirbiai gali padidinti pasėlių derlingumą ir užsitikrinti derliaus kokybę, nepatirdami tręšimo nuostolių ir tausodami aplinką.

Yara CheckIT

Yara CheckIT

Yara CheckIT - žemės ūkio paskirties išmanusis telefonas, įgalinantis susikurti pasėlių nuotraukų galeriją ir greitai bei paprastai nustatyti maisto medžiagų stygių.

Yara ImageIT

Yara ImageIT

Yara ImageIT – žemės ūkio paskirties mobilusis prietaisas, kurio paskirtis – išmatuoti azoto įsisavinimą pasėliuose ir, remiantis gautomis pasėlių nuotraukomis, pateikti rekomendacijas dėl pasėlių tręšimo azotinėmis trąšomis.

Yara Megalab™

Yara Megalab™

Yara Megalab™ yra saugi internetinė sistema, pateikianti paaiškinimus ir teikianti biometrinių duomenų paslaugas žemės ūkio tyrimų srityje.

Yara N-Sensor™

Yara N-Sensor™

N-Sensor - optinis matavimo prietaisas, montuojamas ant traktoriaus stogo, nustatantis azoto būklę pasėliuose duotuoju laiku ir įgalinantis atitinkamai reguliuoti tręšimą azotinėmis trąšomis.

Yara N-tester™

Yara N-tester™

N-tester - rankinis matavimo prietaisas, įgalinantis greitai ir lengvai atlikti matavimus ir tiksliai nustatyti azoto poreikį augalams.

Yara TankmixIT

Yara TankmixIT

TankmixIT prietaisą taip pat galite įsigyti nemokamai kaip išmaniojo telefono priedą.

Tankmix™

Tankmix™

Tankmix™ yra internetu teikiama paslauga, suteikianti informaciją ir rekomendacijas apie YaraVita™ trąšų produktų maišymą su augalų apsaugos priemonėmis.