Žieminių kviečių tręšimo technologijos

Įprasta

Mūsų specialistų nuodugniai parengta ir patobulinta Yara žieminių kviečių tręšimo programa gali padėti jums pasiekti puikių rezultatų auginant kviečių pasėlius. Spauskite ant paveikslėlio, jei norite pamatyti jį didesnį ar atsisiųsti Žieminių kviečių tręšimo technologija- Įprasta PDF formate.

Žieminių kviečių tręšimo programa
Atsakomybės apribojimas: Pažangiausiomis, Yara turimomis žiniomis, čia pateikta informacija yra teisinga. Rekomendacijos bei rezultatai, jei nenurodyta kitaip, yra paremti Yar’os patirtimi ir atliktų lauko bandymų rezultatais.

Nauja

Spustelkite ant iliustracijos ir pasididinkite arba pasirinkite peržiūrėjimo režimą, ar atsisiųskite į savo duomenų bazę Žieminių kviečių tręšimo technologija - Nauja PDF formate.

Žieminių kviečių tręšimo programa - Nauja

Tinkami Yara produktai – vartojimas (tręšimas) ir rekomendacijos

YaraVita GRAMITREL

YaraVita GRAMITREL – tai ypatingai veiksminga tręšimo priemonė per lapus, sukurta „Yara“ gamykloje Poklingtone (Anglija). Subalansuotos sudėties trąšose yra javams pačių svarbiausių, lengvai įsisavinamų mitybos elementų.

YaraVita THIOTRAC

Sukurta saugiam tręšimui kritiniais augimo tarpsniais, kuomet maistinių medžiagų augalui reikia daugiausia.

YaraVita KOMBIPHOS

YaraVita KOMBIPHOS fosforo trąšos, skirtos tręšimui per lapus. Efektyviai, saugiai ir tinkamai aprūpina augalą maisto medžiagomis.