Naujovių diegimas, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra

Bendrovė „Yara“, investuodama į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, tobulina procesų technologijas, javų mitybos strategijas ir aplinkos apsaugos sprendimus.

Naujovių diegimas, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra

Bendrovė „Yara“ dirba su ūkininkais ir pramonės įmonėmis. Joms siūlo naujoviškų sprendimų, skirtų kovoti su kai kuriomis didžiausiomis visuotinėmis šių dienų problemomis. Kaip tai daroma, sužinosite peržiūrėję šį keturių minučių trukmės vaizdo įrašą.

Ūkininkai ieško metodų, kurie ne tik didintų darbo našumą, bet ir tausotų ribotus gamtos išteklius. Kompetencija ir tyrimai jiems gali padėti ribotame žemės plote išauginti daugiau maisto.

Pramonės sektoriaus atstovai privalo laikytis naujų aplinkos apsaugos veiksmingumo reikalavimų, todėl mūsų klientams reikia taršą mažinančių technologijų.

Kurdama naujoves, bendrovė „Yara“ stengiasi ieškoti verslo galimybių, kurias būtų galima pritaikyti praktikoje. Jos turi būti veiksmingos ir naudingos visai visuomenei.

Bendrovė „Yara“, investuodama į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, tobulina procesų technologijas, javų mitybos strategijas ir aplinkos apsaugos sprendimus. Bendradarbiaudama su partneriais ir klientais, bendrovė dalijasi kompetencija, kurią gali pritaikyti laukuose ir pramonėje.

Daugiau informacijos apie bendrovės naujoviškus sprendimus pateikiama interneto svetainėje yara.com.