Karjera

Sveiki atvykę!

Mums džiugu, kad jus domina karjeros galimybės Yar’oje ir tikimės, kad jums patiks išsamesnis pasakojimas apie darbą mūsų kompanijoje.

Apie mus

Me esame auganti tarptautinė kompanija, kurios gamybinė, prekybinė, paslaugų, mokslinių tyrimų ir konsultacinė veikla yra išvystyta Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Afrikoje ir Azijoje. Mes tarnaujame savo klientams, pasitelkdami dviejų ypač svarbių verslo sektorių veiklą: augalų mitybos ir pramoninių sprendimų. Mes pateikiame sprendimus stabilaus žemės ūkio, aplinkosaugos ir saugios bei efektyvios pramoninės gamybinės veiklos vystymui.

Kodėl verta pas mus dirbti?

Tikslas

Dirbti Yar’oje – prasminga. Mes manome, kad socialinė atsakomybė eina išvien su komercinėmis galimybėmis.

Yara, pasitelkdama savo sukauptas žinias ir globalinės veiklos patirtį, turi unikalią galimybę išspręsti kai kurias didžiausias mūsų laikmečio problemas, transformuodama jas į pelningas verslo galimybes. Pasinaudodami ekonomine sėkme, mes kuriame teigiamą poveikį, kaip postūmį teigiamiems pokyčiams ir ekologiškam augimui. Dirbti Yar’oje, reiškia įnešti savo indėlį į:

  • nepertraukiamą maisto gamybą vis didėjančiam pasaulio gyventojų skaičiui;
  • klimato kaitos sušvelninimą
  • vandens ir energijos suvartojimo mažinimą
  • žmonių sveikatos apsaugą

Komandinį darbą

Nuo 1910 -jų, mūsų logotipą papildė Vikingų laivas. Jis žymi Norvegišką mūsų kompanijos kilmę ir kultūrą. Komandinis darbas, tarpusavio pasitikėjimas, atsakomybė ir tikslingi siekiai – tai ne tik žodžiai, bet ir esminės mūsų kompanijos vertybės, kurios gerausiai apibūdina mūsų bendrą darbą ir bendradarbiavimą su kolegomis. Mūsų darbuotojai vertina bendraminčiams atvirą aplinką, kurioje kuriama pažanga ir ja dalijamasi.

Jaudinantis įkvėpimas

Mūsų veiklos apimtys: nuo amoniako gamybos iki fosfatų kasybos; nuo prekybos iki mokslinių tyrimų ir plėtros studijų; nuo žemės ūkio iki aplinkos apsaugos technologijų. Mūsų giluminė integracija, plačios apimtys ir globali veikla reikalauja plataus spektro įgūdžių bei aukštos kvalifikacijos. Yara siūlo darbo vietas, kur galima patirti kultūrų įvairovę ir susipažinti su įvairiomis profesijomis, todėl darbuotojų komandos laukia sudėtingi nauji iššūkiai, kuriantys turtingą bei turiningą ir įdomią darbo patirtį.

Tikslingi siekiai

Yara siūlo jaudinančius ir įkvepiančius naujus iššūkius visame pasaulyje. Mūsų šūkis “žinios skatina augimą”, todėl mes norime, kad žmonės augtų kartu su mumis.

Yara – tokia darbo vieta, kur žmogui suteikiamos galimybės augti. Nors vadovai vaidina svarbų vaidmenį, siekdami užtikrinti, kad visi mūsų darbuotojai galėtų atskleisti savo talentus ir gebėjimus, vis dėlto, mūsų darbuotojai yra patys atsakingi už darbo kokybę, pasitenkinimą savo darbu ir už tobulėjimą. Mes siekiame suteikti galimybę visiems darbuotojams pilnai panaudoti savo asmeninį potencialą ir pasiūlyti ilgalaikes perspektyvas asmeniniam tobulėjimui ir karjeros galimybėms. Mainais, mes tikimės, kad jie būtų suinteresuoti tobulėti ir rodytų iniciatyvą savo veiklos srityje dėl asmeninio ir profesinio augimo.