Karjera

Sveiki atvykę!

Mums džiugu, kad jus domina karjeros galimybės Yar’oje ir tikimės, kad jums patiks išsamesnis pasakojimas apie darbą mūsų kompanijoje.

Darbo bei karjeros galimybės Yar’oje yra labai įvairios, kaip ir patys darbuotojai. Pagrindinė Yar’os būstinė yra Osle, Norvegijoje, gamyba išvystyta daugiau nei 50 – je šalių, o prekyba ir pramoninių sprendimų įgyvendinimas vyksta daugiau nei 150 - je šalių.

Yar’os įdarbinimo politikos nuostatai – skelbti apie visas esamas laisvas darbo vietas. Išsamiau apie dabartiniu metu esamas laisvas vietas žr. čia.

Profesionalai su patirtimi

Studentai ir diplomuoti specialistai

Stažuotės, praktika, vasaros darbai ir disertacijos

Pastaruoju metu stažuotės, praktika, vasaros darbai ir disertacijų rengimo galimybės yra ribotos. Kadangi Yara laikosi tokių vidaus politikos nuostatų – skelbti apie visokeriopas karjeros galimybes, informaciją apie stažuotes, praktiką, vasaros darbus ir disertacijų rengimo galimybes rasite mūsų laisvų darbo vietų puslapyje.

Mokyklų ir universitetų absolventai

Ypatingai gamybos ir perdirbimo sektoriuose, Yara įdarbina mokyklų bei universitetų absolventus, neturinčius jokios patirties arba vos kelių metų darbo patirtį.


Informaciją apie visas darbo/įsidarbinimo galimybes rasite čia.